Hakkımızda daha fazlası

ASO Sanayi Malzemeleri

1997 yılında PVC ve Alüminyum profil sektörüne hizmet etmek amacıyla kurulan firmamız, ASO Sanayi Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. kuruluşundan bir yıl sonra ürün yelpazesine dahil ettiği vida ithalatı, pazar dinamikleri ve talepleri sonucunda, en önemli faliyet alanı haline gelmiş ve bu konuda uzmanlaşmıştır.

2011 yılının son çeyreğinde, bünyemizde barel(kilit göbeği) üretimine de başlamasını takiben, firmamız ana ürün yelpazesini barel ürünleri ve sineklik tülü ürünleri ile destekleyerek hem Türkiye hem de bölge ülke pazarlarında sektörünün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

2013 yılında firmamız iştigali olarak Tamaks Bağlantı Elemanları'nın kurulmasıyla, kendi tesisimizde vida üretimine de başladık. Bu kapsamda ürün yelpazeimize dahil ettiğimiz Sunta (Ahşap) Vidaları, Tork Vidaları, Alçıpan Vidaları ile ürün gamımızı genişlettik ve hedek sektörlerimizi çeşitlendirdik.

2008 yılından bu yana yönünü ve hedeflerini, bölge ülkeleri başta olmak üzere, diğer pazarlara da çeviren firmamız bugün itibariyle Türkiye haricinde 3 kıtada toplam 18 ülke pazarına hizmet vermektedir.

Biz bu büyümenin altında yatan asıl sebebin, şirket kültürümüz ve de sloganımız haline gelen "...esas olan güvendir..." ilkesine sımsıkı bağlı olmamıza ve üretimden son kullanıcıya kadar bu zinciri bütün halinde görüp, bütün sistemi "GÜVEN" üzerine inşa etmemize bağlıyoruz.

Broşür için tıklayınız